Resultaten Grandprix Jeugdtoernooi Velp 2023
Op zondag 21 mei werd het Grand Prix Jeugdtoernooi van Velp georganiseerd.
Hier kwamen 42 jeugdschakers op af uit alle windstreken van Voorthuijzen tot Hoogeveen en Helmond. Acht schakers zijn lid bij de Velpse Schaakvereniging
Er werd gespeeld in 5 poules; 1 zeskamp voor de sterkste schakers, 2 achtkampen en 1 tienkampen. De zeskamp speelde een tempo van 25 minuten per persoon en 5 sec per zet. De Achtkampen speelden 18 minuten per persoon en 5 sec per zet. En de tienkampen speelden partijen van 15 minuten per persoon per partij.
Voor de ouders en spelers was ook nog een prijsvraag beschikbaar waarbij men aan de hand van cryptische tekeningen 9 schaaktermen moest afleiden. De winnaar van de prijsvraag werd Casper Dahlhaus die daarmee een schaakpuzzel won.
In elke groep konden de drie beste schakers een beker winnen. De winnaar van de hoofdgroep werd gekroond tot Koning van Velp. De Koning van Velp is Teun Cloosterman geworden met een 100% score. Op de tweede plaats eindigde Thomas Mens die met 3,5 punt net Thomas de Leest voor bleef.
Hieronder kun je de resultaten van de poules terugvinden.
De resultaten worden door de KNSB verwerkt voor de ratings.





Geschreven op 22 mei 2023.
Reacties
Reageren kan enkel als je ingelogd bent.Nieuws
26/11 | Open Kampioenschap Gemeente Rheden 2023 op 16 december 2023
26/11 | Grootste Pepernoot 2023 is Dion Vaessen
20/10 | Stijn de Jonge is Jeugdkampioen van de gemeente Rheden 2022
20/10 | Wouter van Rijn is Kampioen van de gemeente Rheden 2022
19/09 | Schaak-Off 2022 bij Velp op 23 september